Dla kogo?

Dla początkujących i średnio zaawansowanych.

Księga Dar Tory należy do grupy dzieł przeznaczonych dla osób rozpoczynających swoją przygodę z kabałą. Przybliża ono zrozumiałym językiem podstawowe zagadnienia tej nauki i daje wiele wskazówek, w jaki sposób „napełnić” i „rozświetlić” różne aspekty swojego życia.

O czym?

Jeżeli chciałbyś wstępnie zapoznać się z kabałą, poszerzyć horyzonty lub po prostu dowiedzieć się czegoś o kabalistycznym podejściu do rzeczywistości, te lekcje mogą być dla ciebie bardzo odkrywczym materiałem do dalszych rozważań.

Podczas nich dowiesz się między innymi:

  1. Co oznacza: „Pokochaj bliźniego swego, jak siebie samego”.
  2. Dlaczego tak dobrze się czujemy pracując wspólnie.
  3. Czy człowiek ma wolną wolę.
  4. Jakimi narzędziami dysponuje dusza, aby zbliżyć się do Stwórcy.
  5. Czym różni się religia od poznania.

…i wiele innych odpowiedzi, które budzą duszę do wewnętrznego poznania siebie i otaczającego ją świata.

Na zajęciach omawiamy po kolei artykuły zawarte w księdze, interpretując i rozszerzając przedstawione w niej zagadnienia i pojęcia.

Jak często?

Zajęcia odbywają się cyklicznie według terminów wskazanych w kalendarzu.

Jak się zarejestrować?

Na początek poprosimy Cię o zarejestrowanie się na naszej stronie za pomocą formularza on-line. Następnie będziemy cię prosili o krótkie spotkanie, podczas którego w swobodnej atmosferze opowiemy ci, czego się uczymy i jak przebiegają zajęcia. Będziemy również chcieli poznać ciebie oraz twoje doświadczenie z duchowymi naukami.

Jak uczestniczyć?

Te zajęcia odbywają się wyłącznie w systemie online. Do uczestnictwa będziesz potrzebował mieć zainstalowany program Skype.

Za ile?

Zajęcia są prowadzone bezpłatnie.