Opis wydarzenia:

Cykliczne spotkania na których omawiamy dzieła i komentarze do nich, które stanowią podstawę do zrozumienia kabalistycznych nauk. Przedstawione w nich idee, koncepcje i wskazówki prezentujemy w sposób przejrzysty i zrozumiały nawet dla osób nigdy wcześniej nie zajmujących się kabałą. W chwili obecnej wiodącym dziełem które omawiamy jest:

Choć w większości nasze rozważania opieramy na znanych dziełach kabalistycznych, które rdzennie związane są z judaizmem, nasza działalność nie jest ściśle związana z żadną konkretną religią lub tradycją. Staramy się w sposób otwarty, naukowy i praktyczny podchodzić do badania duchowej rzeczywistości przy wykorzystaniu mądrości dostępnej także w opublikowanych dziełach różnych kultur.

Dla kogo:

Na spotkania zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę w zakresie nauk duchowych lub nawet dotknąć ich po raz pierwszy. Do uczestnictwa w spotkaniach nie jest potrzebne żadne przygotowanie. Możesz po prostu przyjść, usiąść, posłuchać i sprawdzić, czy to, o czym rozmawiamy, jest dla ciebie interesujące.

Kiedy i gdzie:

Spotykamy się w piątki o godz. 18:00-21:00
w siedzibie Stowarzyszenia Towarzystwo Kabalistyczne
ul. Filtrowa 68, 02-057 Warszawa.

Czy w danym dniu spotkanie jest aktualne możesz sprawdzić w kalendarzu.

W zajęciach można uczestniczyć osobiście lub w formie on-line (wymagany mikrofon i kamera). Dostęp internetowy jest w głównym stopniu dedykowany osobom spoza Warszawy. Udział w dyskusji przy połączeniu on-line może być w pewnym stopniu ograniczony, dlatego zachęcamy do odwiedzenia nas na miejscu.

Ile to kosztuje:

Pierwszy miesiąc jest bezpłatny.
Po tym czasie koszt zajęć to 350 zł miesięcznie.

Jeżeli czujesz, że powinieneś uczestniczyć w spotkaniach, ale masz trudną sytuację finansową i nie możesz sobie na nie pozwolić, to po prostu napisz do nas. Na pewno znajdziemy rozwiązanie. 🙂

Jak dołączyć:

Jeżeli chciałbyś uczestniczyć w zajęciach po raz pierwszy, poprosimy cię o wcześniejszą rejestrację. W mailu zwrotnym otrzymasz szczegóły dalszych kroków.